درباره ما

Instagram

تیم GISدان با هدف آموزش و انجام پروژه‌­ها و پژوهش‌­های تخصصی در تمامی زمینه‌­های اطاعات و آنالیزهای مکان‌محور کار خود را آغاز کرده است و سعی دارد به عموم مردم در درک میزان کاربرد GIS در بهبود انواع فعالیت‌­ها و سرعت بخشیدن در رسیدن به اهداف سلامتی، شغلی، تحصیلی و … کمک کند.

یکی از مهمترین اهداف ما انجام پروژه های کاربردی–تخصصی GIS و آموزش آن‌ها برای تمامی افراد در تمامی زمینه­‌های کاری مرتبط شامل، نقشه‌برداری، عمران، شهرسازی، معماری، بازاریابی، کشاورزی، منابع‌طبیعی، پزشکی، علوم محیطی و غیره می­باشد.

در حیطه انجام پروژه­‌ها، تمرکز اصلی ما بر انجام تخصصی کار، تامین دقت مناسب، استفاده از دانش روز دنیا و تحویل پروژه در زمان مقرر است.

اما در زمینه آموزش نرم افزارها و زبان‌­های برنامه نویسی مرتبط، تهیه محتوای آموزشی به زبان کاملا ساده، آموزش کاربردی ابزارها و منوها، پاسخ دقیق به سوالات دانشجویان و پشتیبانی از آنها بعد از آموزش، کار با جدیدترین و کاربردی‌ترین تحلیل‌های دنیا و تهیه آموزش‌­های متنوع و کاربردی رایگان جزو برنامه‌­های اصلی تیم ما می­باشد.

تیم GIS‌دان به مدیریت خانم دکتر ندا کفاش چرندابی، عضو هیأت علمی دانشگاه تبریز با سابقه تدریس در دانشگاه­‌ها و موسسات مختلف و همکاری در نظام مهندسی و کانون کارشناسان رسمی دادگستری؛ علاوه بر انجام پروژه‌های تخصصی و آموزش به دنبال فراهم آوردن فرصتی مناسب جهت مشاوره و همکاری (در زمینه برگزاری دوره­‌های آموزشی برای ادارات و سازمان­‌ها و طرح‌­های پژوهشی ملی و بین المللی ) با علاقه مندان می­باشد.

 

برای اطلاع از خدمات GISدان اینجا کلیک کنید.

با ما در تماس باشید.