GIS برای دانشجویان تمامی رشته‌ها

Instagram

اگر دانشجو هستید ؛

شاید فکر کنید منظور ما تنها دانشجویان علوم زمین است، اما اینطور نیست. شما از هر رشته‌­ای که باشید، بدون استثنا، با ما وجه اشتراک­‌هایی دارید که ما از آنها برای کمک به پیش بردن پایان­‌نامه‌­ها، پروژه­‌ها و علم افزایی شما استفاده خواهیم کرد و عملی شدن آن تضمینی است.

بخش­های مختلف خدمات ما برای شما به شرح زیر است…

۱) متن­‌های آموزشی ، دانستنی‌­ها و دانش‌افزایی:

الف) به صورت مداوم تولید می‌­شود و سعی بر این است در مباحث جدید و همچنین زمینه‌هایی باشد که شما استقبال بیشتری از آن دارید.

ب) بخشی از آنها بسیار مختصر و ساده نوشته شده­‌اند تا در کمترین زمان ممکن اطلاعات خواسته شده را منتقل کنند و بخشی از آن­ها به صورت جامع و کامل هستند تا بیشترین طلاعات ممکن را در اختیار دانش­‌پژوه قرار دهند.

۲) ویدئو­های آموزشی:

الف) معمولا در هر زمینه مباحث ابتدایی را به صورت رایگان و خیلی ساده ارائه می‌­دهیم تا اولا بتوانید اولین گام را در یادگیری مبحث مورد نظر بردارید و از شروع کردن آن نترسید، ثانیا نحوه تدریس مدرس را ببینید تا با رضایت از نحوه تدریسش آموزش مربوطه را تهیه کنید.

ب) سرفصل هریک از آموزش­‌ها ریزبه‌­ریز در توضیحات محصول نوشته شده است.

ج) در عین اینکه برای هر مبحث مثال‌های لازم بررسی می‌شوند از تلف کردن وقت با موارد بی‌هدف، بی‌ثمر و صرفا ساعت پر کن به شدت پرهیز شده است و مطمئن باشید که تایم آموزشی اعلام شده تایمی صددرصد مفید است.

د) آموزش­‌ها در سطح خود به زبان ساده و شیوا ارائه شده‌اند اما با این وجود در صورت داشتن هرگونه ابهام و سوال در مباحث آموزش مربوطه می‌­توانید از طریق ایمیل حساب کاربری خود که آموزش را بوسیله آن خریداری کرده­‌اید (همچنین به صورت کامنت در زیر محصول)، از پشتیبانی و خدمات پس از فروش ما برخوردار شوید.

س) به جز مواردی که نظر ارسالی حاوی محتوای غیراخلاقی و توهین آمیز باشد، تمامی نظرات کاربران در مورد محصول خریداری شده نمایش داده می­‌شوند تا دانشجو از نقاط قوت و ضعف آموزش آگاهی لازم را داشته باشد.

۳) برگزاری دوره‌های حضوری:

جهت ثبت درخواست برای دوره‌های حضوری، فرم مربوطه را تکمیل فرمایی.

۴) مشاوره و آموزش مراحل مختلف­ پایان‌­نامه‌­ها، پروژ­ه و پژوهش­‌ها:

الف) مشاوره‌­ها با برنامه‌­ریزی، تفکر و مطالعه قبلی ارائه خواهند شد. به این صورت که شما فرم مربوط به مشاوره (انتهای صفحه) را تکمیل می­‌کنید و در آن اطلاعاتی راجب ابعاد مختلف پروژه و ایده خود به ما می­‌دهید. GISدان ابتدا این فرم را به طور کامل بررسی خواهد کرد و مطالعات و تفکر و مشورت‌­های تیمی لازم انجام خواهد شد، سپس در صورتی که بتواند به شما کمک کند به شما اطلاع خواهد داد و هزینه‌­ی مشاوره را نسبت به زمان و حجم آن مشخص خواهد کرد. هیچ یک از خدمات سربسته نیستند و قبل از پرداخت هرگونه وجه شفاف سازی­‌های لازم انجام خواهد شد تا در نهایت چیزی که عاید شما می­‌شود موفقیت و پیش بردن پروژه باشد و چیزی که عاید ما می­شود رضایت شما.

ب) انجام دادن پایان­‌نامه‌­ها بدون علم افزایی، یک دلالی زیان­‌بار و باعث فارغ­‌التحصیل شدن افراد غیرمتخصص در قالب افراد متخصص و در نتیجه پس­رفت جامعه و کشور است. از آنجا که هدف اصلی GISدان تولید و ترویج علم است، پایان‌­نامه­‌های دریافت شده به همراه آموزش جزءبه‌­جزء مراحل مختلف آن ارائه خواهند شد تا علمی بر علم شما افزوده شود و همگی در مسیر علم­‌افزایی ثابت قدم بمانیم.

جهت درخواست کمک برای انجام پروژه، پایان‌نامه، نوشتن پروپوزال و نوشتن مقاله فرم زیر را تکمیل فرمایید.


مشاوره برای موضوعآموزش نوشتن پروپوزالمشاوره حین انجام پروژهآموزش مراحل انجام پروژهمشاوره برای نوشتن مقاله نهاییآموزش نوشتن مقاله نهایی